Pogoń Prawobrzeże 2007 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 30, wczoraj: 53
ogółem: 100 394

statystyki szczegółowe

Aktualności

Turniej Orlika starszego

  • autor: tr Robert, 2018-04-20 20:25

Drugi turniej Orlika starszego odbędzie się w niedzielę 22.04.2018 , o godz. 13.00 na boisku Arkoni Szczecin ul. Arkońska. Na zawody stawiamy się o godz. 12.15, zabieramy buty piłkarskie , wskazane korki ponieważ gramy na trawie naturalnej, ochraniacze, getry, legitymacje szkolne.

Powołani na zawody zostali;

Bramkarze, Nowotarski Cyprian, Kowalski Dominik.

Zawodnicy z pola, Sitko Alexander, Reck Piotr, Kopka Stach, Jażewicz Filip, Rutkowski Kacper, Ślusarek Piotr, Hryń Wiktor, Der Tomasz, Jastrzębski Franciszek, Łagodzki Oliwer, Taraciński Łukasz. 

Proszę o potwierdzenie sms udział w turnieju.

Pozdrawiam


Treningi Indywidualne

  • autor: tr Robert, 2018-04-19 17:11

Na trening w piątek 20.04 Przychodzą: Franciszek Gawor, Reck Piotr, Filip Jażewicz, Bednarczyk Przemysław, Taraciński Łukasz, zajęcia trwają od 17.30-18.30.

Pozdrawiam


Trening bramkarski

  • autor: tr Robert, 2018-04-16 13:45

We wtorki będą treningi bramkarskie od godz. 16.30- 17.30.

Pozdrawiam


Turniej Orlika starszego

  • autor: tr Robert, 2018-04-16 13:37

W sobotę rozegraliśmy pierwszy wiosenny turniej Orlika starszego na boiskach Salosu Szczecin.

Wyniki po zawodach:

1. Salos Szczecin  9  29-4

2. AMF Szczecin   9  20-10

3. Prawobrzeże     7  16-8

4. Arkonia II           3  8-33

5. Żaki Dąbie         1 11-29

Pozdrawiam


Turniej Orlika starszego

  • autor: tr Robert, 2018-04-12 21:57

Pierwszy turniej Orlika starszego odbędzie się w sobotę 14.04.2018 , o godz. 11.00 na boisku Salosu Szczecin ul. Tenisowa. Na zawody stawiamy się o godz. 10.15, zabieramy buty piłkarskie , wskazane korki ponieważ gramy na trawie naturalnej, ochraniacze, getry, legitymacje szkolne.

Powołani na zawody zostali;

Bramkarze, Nowotarski Cyprian, Kowalski Dominik.

Zawodnicy z pola, Sitko Alexander, Reck Piotr, Kopka Stach, Jażewicz Filip, Rutkowski Kacper, Ślusarek Piotr, Tomczyk Michał, Hryń Wiktor, Der Tomasz, Jastrzębski Franciszek, Łagodzki Oliwer, Taraciński Łukasz. 

Proszę o potwierdzenie sms udział w turnieju.

Pozdrawiam


Treningi Indywidualne

  • autor: tr Robert, 2018-04-12 17:28

Trening indywidualny w piątek od 17.30-18.30;

Przychodzą : Tomczyk Michał, Ślusarek Piotr, Rutkowski Kacper, Kopka Stach, Nowotarski Cyprian.

Pozdrawiam


Badania lekarskie

  • autor: tr Robert, 2018-04-05 11:11

Przypominam o badaniach lekarskich kwietniowych.

W tym tygodniu nie mamy zawodów sportowych, zostały przełożone na 26.05

Pozdrawiam


Archiwum aktualności


Harmonogram zajęć

Grupa niebieska:

PONIEDZIAŁEK I ŚRODA 17.00-18.25

Grupa CZERWONA
PONIEDZIAŁEK I ŚRODA 18:30-19.55

UWAGA:
Na zajęcia przychodzimy punktualnie - pojawiamy się w szatni 10 minut przed wyznaczonym czasem. Obowiązkiem każdego zawodnika jest posiadanie na treningu odpowiedniego sprzętu sportowego:
- wygodne buty piłkarskie
- treningowe getry oraz ochraniacze
- treningowa koszulka, spodenki oraz (dres i ortalion zależnie od pogody)
- niegazowana woda (słodkie i gazowane napoje są zabronione)


Opiekunem grupy jest
ROBERT WOJTKOWSKI
kom: 607 514 744

 

Reklama

Pogoda